top of page

Členem APPOK se může stát fyzická i právnická osoba, od producentů a promotérů, technických profesí až ke kreativcům a samostatným umělcům pracujících v kultuře jako OSVČ, DPP a DPD.

 

Všichni členové APPOK mají rovný přístup k informacím o probíhajících jednáních.

Pro všechny členy APPOK se pokusíme vyjednat co nejlepší podmínky, podporu a kompenzace.

Jednotný postup nám pomůže dosáhnout co nejlepšího výsledku.

 

Děkujeme za Vaši důvěru!

Dejte OK kultuře!

ZAKLÁDAJÍCÍ ČLENOVÉ

viliam2.jpg

Viliam Ďuriš je CEO společnosti JVS Group, která letos oslavila 20 let na českém trhu.

 

Mimo Českou republiku má agentura pobočky na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku, kde pořádá koncerty světových hvězd jako je Ennio Morricone, José Carreras, Hans Zimmer, Mireille Mathieu, Paul Anka, Ringo Starr a mnoho dalších.

 

JVS GROUP pořádá také naučné světové výstavy, které navštívily stovky tisíc návštěvníků. Mezi ně se řadí výstavy jako Titanic, Tutanchamon, Mumie Světa, Poklad Inků nebo Gateway to Space. Téma kosmonautiky Viliama Ďuriše inspirovalo natolik, že se pustil do produkce vlastní výstavy mapující historii, současnost i budoucnost letů do vesmíru – Cosmos Discovery, čím si splnil svůj chlapecký sen. Po třech letech práce se mu podařilo připravit velkolepou výstavu plnou originálních exponátů, které se vrátily z kosmu nebo dokonce přímo z Měsíce, a vytvořil tak zábavný a naučný prostor, který nemá ve světě obdoby. Tato výstava sklidila velký úspěch v mnoha zemích světa. V druhé polovině roku měla pokračovat ve Španělsku, Velké Británii a Francii. Cosmos Discovery je nyní na Výstaviště Praha Holešovice, kde nyní bohužel „spí“ a čeká na své znovuotevření.

„Cosmos Discovery je naše srdcová záležitost. Kosmický výzkum je něco, co vědu a mezinárodní spolupráci opravdu posouvá vpřed. Z našeho pohledu jsou cesty do vesmíru nejdůležitější součástí moderních dějin lidstva. To je to, co chceme na této výstavě zprostředkovat všem návštěvníkům,“ říká o výstavě Viliam Ďuriš.

APPOK_INSTA_1080x1080 (2).jpg

Janis Sidovský je přední český producent a PR manažer působící v oblasti kultury již 27 let.

 

Spektrum jeho činností zahrnuje jak populární hudbu, kde získal 3 platinové desky, tak klasickou hudbu, kde byla jeho tvář roky spojována s festivalem Prague Proms a především s Českým národním symfonickým orchestrem.

V hudebním divadle působil nejen jako PR manažer muzikálů Dracula, Bídníci nebo Mamma Mia, ale také jako producent pět let vyprodané Noci na Karlštejně, oceněné nominací na cenu Thálie.

"Organizaci, která by hájila zájmy producentů i všech, kteří v naší branži působí, postrádám řadu let. Asociaci APPOK potřebujeme nejen v této krizové situaci, ale také v příštích době, která bude rozhodně jiná, než jsme byli dosud zvyklí.

Můžu mluvit za hudební divadlo, které netvoří jen herci, ale také produkční, kostýmerky, maskérky, hudebníci, tanečníci a další nepostradatelní profesionálové, pro které je kumšt jejich životem.” - Janis Sidovský

jana_268___oo6.jpg

Jana Heřmánková pracuje s nadšením sobě vlastním v hudebním průmyslu přes dvacet let.

 

Začala jako ředitelka klubu Roxy, poté byla booking managerkou v agentuře D Smack U promotion a dělala i produkci koncertům a festivalům. Před deseti lety začala úzce spolupracovat s firmou T Servis, kde je nyní čtvrtým rokem jednatelkou a výkonnou ředitelkou.

 

Společnost T SERVIS již 27 let poskytuje služby v oblasti pronájmu techniky pro zabezpečení akcí. Portfolio klientů má opravdu široké, a to od malých prezentací, konferencí, korporátních a společenských akcí, přes natáčení reklam, TV pořadů, seriálů, koncertů a festivalů, až po velká turné českých a světových kapel. T Servis disponuje špičkovou technikou od renomovaných firem a má kvalifikovaný tým odborníků. Díky tomu patří na špičku ve svém oboru nejen v ČR, ale také v celoevropském měřítku.

 

„V asociaci APPOK jsme se sešli proto, abychom ukázali, že i kultura v nemalé míře podporuje naší ekonomiku, že je zde mnoho prosperujících firem pracujících bez státních dotací. Kultura je důležitou hodnotou pro život a v této době je potřeba ji zachovat o to víc. A právě uvolnění kulturních akcí může pomoci celkově neutěšené ekonomické a sociální situaci. Chceme se podílet na vytvoření podmínek pro znovuobnovení kulturních akcí.“ - Jana Heřmánková

romana_2.jpg

Romana Jedličková se věnuje kultuře přes 12 let.

 

Během studia v Brně začala se vzdělávacími, kulturními a sportovními akcemi. Na vysoké škole pracovala pro společnost Red Bull jako Student Brand Manager, kdy jako „šedá eminence“ kampusů pořádala nespočet vlastních i globálních projektů.

 

V této době se začala propojovat její vášeň pro hudbu a kulturu s event marketingem, na který se následně zaměřila. Spolupodílela se například na Red Bull Music Academy nebo na projektu k hledání mladých umělců – Red Bull Base Camp v Praze a Bratislavě. Po škole nastoupila do společnosti Philip Morris, kde se věnovala aktivaci mezinárodních značek na českých a slovenských festivalech. Jejím snem však bylo vytvářet kulturní prostředí přímo bez podpory nadnárodních značek. Proto začala spolupracovat s českými producenty na marketingových strategiích pro výstavy a koncerty zahraničních interpretů. V současné době se věnuje i talent bookingu. Mimo jiné také podporuje nové tváře na české hudební scéně, přes které se dostala i k produkci a režii videoklipů.

„Kulturní akce, jak na poli marketingu, tak produkce mě provázejí celý můj život. Proto vím, jaká dřina se za nimi skrývá, aby vše hladce dopadlo. Satisfakce, která přichází ze strany fanoušků po uskutečněné akci je motor, který nás žene dopředu. Bohužel přímé emoce fanoušků teď z kulturního světa vymizely, proto jsem se rozhodla, že nebudu jen přihlížet a přidám ruku k dílu v asociaci APPOK.“ - Romana Jedličková

PRACOVNÍ SKUPINA

Z našich členů a právních zástupců vzniká Pracovní skupina, která zpracovává podněty k jednání s vládou. Pokud se chcete stát aktivními členy, informujte nás o tom ve formulář v záložce - přidejte se k nám.

 1. Viliam Ďuriš – CEO, JVS Group s.r.o.

 2. Janis Sidovský – CEO, Celebrity management s.r.o.

 3. Jana Heřmánková – CEO, T SERVIS s.r.o.

 4. Romana Jedličková – Marketing v kultuře, OSVČ

 5. David Urban – CEO, D Smack U Promotion s.r.o.

 6. Matěj Štěpán – CEO  Shameless, s.r.o a Sinch, s.r.o.

 7. Martin Beck, CEO BSB Professional service s.r.o

 8. Robert Schaffer – Generální ředitel Bestsport a O2 arena

 9. Cyril Hořánek – technická produkce / poradce

 10. Petr Suchánek – Produkce v kultuře, OSVČ / koordinátor ticketing

 11. Květa Havelková - tisková mluvčí, JVS Group s.r.o.

 

  Ostatní členové pracovní skupiny budou zveřejněni již brzy.

urban_012.jpg

David Urban patří mezi veterány branže v České republice.

Začínal v roce 1993 jako DJ v klubu Bunkr a na Rádiu 1. V té době pořádal i první koncerty a založil D Smack U Promotion. Stál za festivaly Jelení Příkop na Pražském hradě v roce 1998, či potom Go Planet Roxy v Táboře a mnoha dalšími. V letech 1998 až 2005 organizoval koncerty v klubu Roxy. Během 27 let činnosti přivezl do Prahy významné umělce jako Franz Ferdinand, Marilyn Manson, Parov Stelar, George Ezra, The xx, Pixies, QOTSA, Interpol, Hurts, Faithless či Underworld.

 

Od samého počátku v roce 2010 se podílí na dramaturgii slovenského festivalu Grape. V současné době jsou domovskou scénou pro jeho klubové koncerty Lucerna Music Bar, klub Futurum a Café V lese.

urban_01.jpg

Matěj Štěpán přes deset let působí v oblasti lidských zdrojů pro segment kultury, během kterých došel od brigády bedňáka při škole až k vybudování crewingové firmy, která je nyní největší svého druhu na českém trhu.

 

Hlavní činností Shameless s.r.o. je organizace a poskytování technických pracovníků pro kulturní akce, kteří se jen v minulém roce podíleli na více jak 2500 akcích. Společnost mimo jiné kompletně zajistila technický personál a produkční support pro koncerty Eda Sheerana, který se návštěvností zařadily mezi ty vůbec největší v historii České republiky. Vedle řízení společnosti se věnuje řadě dalších činností v rámci technické přípravy a odbavení kulturních akcí, jako je produkce či stagemanagement. Sesterská společnost Sinch, s.r.o. vyvíjí personální aplikaci, která umožňuje komplexní organizaci pracovníků a správu objednávek. Know how získané z řízení lidských zdrojů přenáší do software na jejich správu.

beck_2.jpg

Martin Beck je v oblasti kultury a sportu od roku 1998 kdy se svými partnery založili společnost zabývajici se bezpečností na akcích.  Věnuje se plánování a nastavovaní bezpečnosti na kulturních a sportovních akcích.

V posledni době se věnuje “venue safety” prošel několika kurzy  v Anglii např.  Level 5 Diploma Crowd Science and Risk Analysis, Psychology of Crowd Safety Management by John Drury University of Sussex, Event Control Room Operator, nadále hledá příležitosti se učit nové věci ohledně bezpečnosti a zdraví jak navštěvníků a učinkujících tak pořadatelů na akcich.

 

BSB Professional service s.r.o. je jedna z nejstálejších bezpečnostních agentur v ČR zabývající se převážně Event Safety, od roku 1998 spolupracovala na všech velkých kulturních a sportovních akcí. Klienti: Red Bull, Live Nation, Škodovka, Nike, Pragokoncert, atd...

Akce: Edd Sheeran, Rolling Stones, Lucie Tour 2019, Machac, 17.Listopad, atd...

shaffer2.jpg

Robert Schaffer je od roku 2011 generální ředitel a předseda představenstva společnosti Bestsport, a.s., která vlastní a provozuje O2 arenu a O2 universum. 

 

O2 arena je s kapacitou přesahující 20 tisíc lidí jednou z nejmodernějších arén v Evropě. V roce 2019 oslavila 15 let své existence a desetimiliontého návštěvníka. Průměrně se v libeňské hale koná 100 akcí ročně. 

O2 universum, multifunkční kongresové a kulturní centrum přímo propojené s O2 arenou, je ve srovnání s prestižními multifunkčními komplexy po celém světě unikátní. Disponuje 21 sály a celkovou kapacitou 10 000 návštěvníků. Za první tři měsíce od otevření navštívilo O2 universum téměř 53 000 diváků.

Kromě pronájmu obou objektů je rostoucí činností společnosti Bestsport, a.s. i pořadatelská a spolupořadatelská činnost. V roce 2019 uspořádala společnost přes tři desítky akcí. Bestsport zároveň provozuje přilehlý parkovací dům.

ČLENOVÉ / VEŘEJNÍ PODPOROVATELÉ

Seznam aktivních členů a podporovatelů od nichž jsme obdrželi souhlas ke zveřejnění v této sekci na webu appok.cz. Pokud se chcete stát členem / veřejným podporovatelem, přidejte se k nám - zde.

PRÁVNICKÉ OSOBY

1. 3K Production s.r.o

2. ADDICTS PUBLIC RELATIONS

3. Agentura AZmusic

4. Agentura MM Praha

5. Agentura Vlny

6. Akce na klíč.com

7. Akustika - Polák

8. Apollo Productions s.r.o.

9. ARTFOR production,s.r.o

10. Audioblue

11. Audiorent

12. B08 event,s.r.o.

13. Backstage Agency

14. Bajkazyl Brno / Bludný kámen

15. BM Security

16. Bohemian Taboo s.r.o.

17. Brainzone, s.r.o.

18. BSB PROFESSIONAL SERVICE s.r.o.

19. Bud tagehands

20. Butterfly-Aid

21. Capricorn Promotion s.r.o.

22. CarWars

23. Celebrity Management

24. Centrum pro otevřenou kulturu

25. CEO, SETRES, s.r.o.

26. CJA-Camp Josef Agency

27. Company Group, a.s.

28. Crewce s.r.o.

29. Cross Audio Production s.r.o.

30. CS live s.r.o.

31. Cyber Lighting s.r.o.

32. D.F.C. Fashion Club

33. David Klimša Production s.r.o.

34. Děti na hrad

35. Divadlo Nymburk s.r.o.

36. Divadlo Tramtarie, z.ú.

37. DK Lighting Effects

38. Dream PRO

39. Důfa Lighting

40. Eurostage Promotion, s.r.o.

41. Eventlab, s.r.o.

42. EVENTSUPPORT s.r.o.

43. F.O.H. s.r.o.

44. Festivity Services s.r.o.

45. Fiesta Flamenca

46. FIHA

47. Flame In Stars, s.r.o.

48. Fluffwheels s.r.o.

49. Forum Art s.r.o.

50. Fox pro agency s.r.o.

51. FroPa spol s.r.o.

52. Funtastic agency

53. G.S. Production Services s.r.o.

54. Gizzy Music Agency

55. HCORE production

56. Hedgehog s.r.o.

57. Herminapress s.r.o.

58. Hofa guard s.r.o.

59. HT Barriers s.r.o

60. Charmenko CZ / Charm Music

61. IIME Ltd.

62. Jackie Pro

63. JS Production CDS

64. Junesta s.r.o.

65. JV Classics

66. JVS Group s.r.o.

67. KONFES kongresová technika s.r.o.

68. KOUBIK.CZ

69. Kulturní Gang Březnice

70. Kus plus z.s.

71. LED GEAR s.r.o.

72. Ledgear s.r.o

73. LiveMusicServis

74. LS Audio

75. LS Audio

76. LUPALIGHT s.r.o.

77. ma.cz

78. Máša agency s.r.o.

79. Mayapur production

80. mcFABRIKA

81. MĚŠŤANSKÁ BESEDA PLZEŇ s.r.o.

82. Mobilní Casino s.r.o.

83. Music aréna Nový Obzor Most

84. MV sound

85. Navínko s.r.o.

86. nedori s.r.o.

87. Nomads of Prague s.r.o.

88. OnlySollo s.r.o.

89. Original Vintage Orchestra

90. OTESOUND s.r.o.

91. ozvucovani.cz

92. PPMP s.r.o

93. Prague Transport

94. Pro-sound.cz

95. PROFI RENTAL Realizace s.r.o.

96. Prokoncert agency s.r.o.

97. Promotech CZ s.r.o.

98. Pshsound

99. PZO servis, s.r.o.

100. R.V.M. a.s.

101. Radec

102. Radim Benny Hill

103. REMAK agency, REMAK audio

104. ROCKISNOTDEAD s.r.o.

105. Rockweb agency - Kros, spol. s.r.o.

106. Rozára FEST

107. Run The Stage crew&production

108. SETRES s.r.o.

109. Shameless s.r.o.

110. Schindys Power Company s.r.o

111. SIGNAL GENERATOR

112. SinclairGaunt Productions

113. Sing a song

114. Sinch

115. SMS Group s.r.o.

116. SMS Group s.r.o.

117. Sound Event s.r.o.

118. SOUND44

119. SoundControl s.r.o.

120. Spectrum Brands s.r.o.

121. Stage Master

122. Startproduction s.r.o.

123. Studio Kokos, z. s.

124. Supergram s.r.o

125. Šimmi ag, a.s.

126. Šuba Duba Band

127. The Roosters s.r.o.

128. THTmusic.cz

129. Ticket365 s.r.o

130. Ticketlive Pro, s.r.o.

131. Ticketmaster Česká republika, a.s.

132. Ticketstream s.r.o.

133. Tomáš Křivda, Česká republika, a.s.

134. Tonstudio Rajchman

135. Top Party Stany s.r.o.

136. UM Production s.r.o.

137. Umělecká agentura DIRAMI

138. Umělecký šéf Divadla Pluto - Plzeň, OSVČ

139. Unijazz Boskovice

140. Valovy.cz

141. Vovesenej

142. W-AUDIO s.r.o.

143. Zajisteniakci.cz

144. Zvuk Rozmarin

145. SPV net - Future music

146. Affaireum

147. PWD media service

148mm music s.r.o.

148. Mottygo s.r.o

149. FroPa spol s r.o.

150. Kalendař Liberecka spoil.s.r.o

151. Czech entertainment agency, sr.o.

152. Party1design.cz

153. BMM Art s.r.o.

154. Mix3Graf s.r.o.

155. Motorband

156. Global Touring Office

157. EDWARD

158. Parta production s.r.o.

159. WORLD ON ICE s.r.o.

160. Agency & Production s.r.o.

FYZICKÉ OSOBY

1. Ackermann Petr, OSVČ

2. Adeeva Anastasia, Forum Art s.r.o.

3. Amrich Radovan, OSVČ

4. Bán Patrik, T SERVIS

5. Barták Tomáš, Audioblue

6. Bartoš Tomáš, Fox pro agency s.r.o.

7. Bartošová Míla, účetní, JVS Group s.r.o.

8. Bártová Nela, Bajkazyl Brno / Bludný kámen

9. Basta Jiří

10. Bašta Jan, THTmusic.cz

11. Bc. Zajíček Jakub, OSVČ

12. Beck Martin, BSB PROFESSIONAL SERVICE sro

13. Beneš Daniel, technik, OSVČ

14. Beneš Martin, Crewce s.r.o.

15. Bezušek Karel, Startproduction s.r.o.

16. Bláha Jiří, Umělecký šéf Divadla Pluto - Plzeň, OSVČ

17. Blažková Michaela , Jednatelka, Eventlab, s.r.o.

18. Bolfík Jaroslav, CJA-Camp Josef Agency

19. Brabec Vojtěch, Technik OSVČ

20. Braun Pavel, CS live s.r.o.

21. Briešťanský Benjamin, OSVČ

22. Břeň Martin, BM Security

23. Butovič Igor, BUTON s.r.o

24. Bystřický Jakub, technik

25. Cuper Izzy Michal, Sound Event s.r.o.

26. Černá Michaela, grafik, OSVČ

27. Černý Michal, OSVČ

28. Červenka Lukáš,

29. Dobiášová Ilona, ROCKISNOTDEAD s.r.o.

30. Doležel Dominik, Shameless

31. Doležel Jakub, Vovesenej

32. Donné Tomáš, CEO, SETRES, s.r.o.

33. Duda Tomáš, Pro-sound.cz

34. Dufek Adam, Důfa Lighting

35. Džugan Michal, Audiorent

36. Eichler Pavel, nedori s. r. o.

37. Ekart Radim , Festivity Services s.r.o.

38. Fáček Jan, Hofa guard s.r.o.

39. Fáček Jan, HT Barriers s.r.o

40. Fádler Dušan, D.F.C. Fashion Club, OSVČ

41. Filko Marcel, ma.cz

42. Fischer Jan, OSVČ, videotechnik

43. Fišerová Milada, produkce, OSVČ

44. Flasza Daniel, Run The Stage crew&production

45. Frait Robert

46. Franz Jakub, OSVČ

47. Friedrich Jakub, T SERVIS

48. Frola Martin, FroPa spol s.r.o.

49. Gebr Michal, Osvětlovač, technik, OSVČ

50. Girsova Eva , PROFI RENTAL Realizace s.r.o.

51. Grepl Tomáš

52. Grigorij Orljanski Mgr., Gizzy Music Agency

53. Hamouz Filip, OSVČ Osvětlovač, zvukař

54. Havelková Květa, tisková mluvčí, OSVČ

55. Hegenbarth Michal

56. Hegenbarth Petr, LiveMusicServis

57. Henys Radek, Zvukař

58. Herman Jiří, Herminapress, s.r.o.

59. Hill Radim, Radim Benny Hill

60. Hocek Jan, Unijazz Boskovice

61. Horák Lukáš

62. Horecký Jaroslav, Centrum pro otevřenou kulturu

63. Horyna Ivo, zvukař, technik, OSVČ

64. Hrdina Vojtěch, Zvukař, OSVČ

65. Hruška Jan, Stratex communication

66. Ing. Čech Pavel, SMS Group s.r.o.

67. Ing. Černík Kamil, Technická produkce, OSVČ

68. Ing. Matěj Weinert, Company Group, a.s.

69. Ing. Roman Šašinka, OSVČ

70. Jáchim Ivan, MĚŠŤANSKÁ BESEDA PLZEŇ s.r.o.

71. Jana Volšická, OSVČ, produkční

72. Jandáč Daniel, Rozára FEST

73. Jelinek Jiří

74. Jeřábek Martin, Hudební produkce

75. Ježek Radek, Hedgehog s.r.o.

76. Jirgl Karel Dis., Šuba Duba Band

77. Jurčík Zdeněk

78. Juriš Vladan, OSVČ, Storm Club

79. Jyrkinen Juki Martin, Techno.cz, novinář

80. Kadlec Tomáš, fluffwheels s.r.o.

81. Kantor David, Máša agency s.r.o.

82. Kapek Martin, Hudebník a promoter

83. Karas Marek, Tservis

84. Kasal Arnošt, EVENTSUPPORT s.r.o.

85. Kasalík Pavel, 3K Production s.r.o.

86. Klanica Jaromir, Mobilní Casino s.r.o.

87. Klimša David, David Klimša Production s.r.o.

88. Klučina Petr, technická produkce, OSVČ

89. Kodeda Pavel , OSVČ

90. Kolínský Mario, Student, OSVČ

91. Konečný Milan

92. Kostelecký Marek, OSVČ

93. Kostřiba Lukáš, Valovy.cz, Mayapur production

94. Kotyza Pavel, KOTYZA | Design & Sound

95. Kouba Luděk, Bud tagehands

96. Koubík Viktor, KOUBIK.CZ

97. Kovačová Daniela, asistentka ředitele, JVS Group s.r.o.

98. Kozub Libor, REMAK agency, REMAK audio

99. Krátký Martin, CarWars

100. Kratochvíl Petr, Zvukař, OSVČ

101. Kraus Michal, Poslední slušná generace, zájmový spolek

102. Kraus Michal, grafik, OSVČ

103. Kravčenko Tatiana, OSVČ

104. Kroutil Petr, Original Vintage Orchestra

105. Kříž Jaroslav , Kus plus z.s.

106. Kříž Jaroslav, Divadlo Nymburk s.r.o.

107. Kříž Stanislav , Cross Audio Production s.r.o.

108. Kšír Dušan, DK Lighting Effects

109. Kubáň Josef, zvukař, osvětlovač

110. Kukla Petr, Junesta s.r.o.

111. Kupský Zdeněk, Agentura AZmusic

112. Kurc David, OTESOUND s.r.o.

113. Kurtev Ivan, Supergram s.r.o

114. Kyněra Josef, SOUND44

115. Laca Jan, The Roosters s.r.o.

116. Lauman Lukáš, Backstage Agency

117. Lecko David

118. Lecoconnier Alena, Skola zpevu Sing a song

119. Lecoconnier Alena, Škola zpěvu - Sing a song

120. Lédlová Věra, Účetní, OSVČ

121. Leszek Sajdok, LS Audio

122. Lexová Lenka, UM Production s.r.o.

123. Lipavský Vojtěch

124. Loučka Harman

125. Lukas Petr, OSVČ

126. Lupač Jiří, Stage Master

127. Luxík Karel, Promotech CZ s.r.o.

128. Macela Marek, Top Party Stany s.r.o.

129. Machoň Lubomír, Dream PRO

130. Machová Martina, Charmenko Czechia

131. Maizner Denis, Ticketlive Pro, s.r.o.

132. Makovec Vladimír, Music aréna Nový Obzor Most

133. Málek Edvard, Paranoir spolek

134. Málek Martin, Tservis

135. Mantlik Jakub, OSVČ

136. Mantlík Matěj, OSVČ, Rockweb agency - Kros, spol. s.r.o.

137. Martin Dvořák, T Servis

138. Martincová Karol, Fiesta Flamenca

139. Mastník Viktor, Ticketstream s.r.o.

140. Mašík Radek, Máša agency s.r.o.

141. Matějka Tomáš, Produkční - OSVČ

142. Mauer Petr, Pódiový technik OSVČ

143. Med Ondřej, SoundControl s.r.o.

144. Meier Rostislav, Ticket365 s.r.o, OSVČ

145. Mertl David, Tservis

146. Michal Martin, Agentura MM Praha

147. Mikez Pavel, Šimmi ag, a.s.

148. Morávek Jan, Zvukař

149. Mračna Roman, Osvětlovač, Těšínské divadlo

150. Muráriková Lenka , Freelance, Charmenko CZ/Charm Music

151. Nagy Alexandr, PZO servis, s.r.o.

152. Nebohac Jonas, technik, OSVČ

153. Němeček Vít, Prokoncert agency s.r.o.

154. Němečková Petra, Divadlo Tramtarie, z.ú.

155. Nesvedová Dagmar, Kulturní Gang Březnice

156. Novák Ondřej, Nomads of Prague s.r.o.

157. Novotný David

158. Obdržálek Filip, OSVČ -Produkce

159. Obrová Sabina, Zvukový technik, produkce, OSVČ

160. Ondřej Pořický

161. Oubrecht Tomáš, Shameless

162. Pánková Gabriela, Kapela Wohnout - management

163. Patera Zdeněk, OSVČ

164. Patzenhauer Lukas, LUPALIGHT s.r.o.

165. Pecka Dominik, Front of house sound-engineer

166. Pečenka Šimon, Produkce, umělec

167. Pedre Erik, Shameless,T-Servis

168. Pejša Tomáš, HCORE production

169. Pém Jaroslav,

170. Petrš Tomáš, Flame In Stars, s.r.o.

171. Pick Jiří, KONFES kongresová technika s.r.o.

172. Pick Tomáš, OSVČ

173. Pikola Patrik, Akce na klíč.com

174. Pištělák Roman, OSVČ

175. Polák Roman, Akustika - Polák

176. Porkert Roman, G.S. Production Services s.r.o.

177. Přibyl Jan, Osvětlovač, OSVČ

178. Rácz Filip, FIHA

179. Radek David

180. Rais Mirek, Umělecká agentura DIRAMI

181. Rajchman Filip, Tonstudio Rajchman

182. Rajchman Jaromír, TONSTUDIO Jaromír Rajchman

183. Rejzek Michal

184. Rejzek Michal, Bohemian Taboo s.r.o.

185. Rolčík Michal, OSVČ, Producent / produkční

186. Rozmarin Tomáš, Zvuk Rozmarin

187. Řezníček Kamil , F.O.H. s.r.o.

188. Říha Lukáš , Ledgear s.r.o

189. Sajbot Pavel, Děti na hrad

190. Sajdok Lesuek, LS Audio

191. Schernstein Alena, Studio Kokos, z.s.

192. Schernstein Robert, B08 event,s.r.o.

193. Schillerová Marie, Mediální a produkční agentura

194. Schiszman Petr, Pshsound - Zvukař

195. Schroth Robert

196. Sidovský Janis, Celebrity Management

197. Skribuckij Alexandr

198. Sládek Roman, OSVČ

199. Slánská Markéta, Butterfly-Aid

200. Sluková Karla, OSVČ

201. Sodomová Daniela, Producentka představení Meda, Letní scéna Musea Kampa

202. Solovjev Svjatoslav, OnlySollo s.r.o.

203. Strnad Josef, JS Production CDS

204. Strouhal Pavel, SinclairGaunt Productions

205. Struska Matěj, OSVČ

206. Sudík Tomáš

207. Suchan Vladimír, agentura Vlny

208. Suchánek Petr, produkce, OSVČ

209. Suchochleb Štěpán , Capricorn Promotion s.r.o.

210. Svoboda Filip, Cyber Lighting s.r.o.

211. Svoboda Jan, Promotér, Jackie Pro

212. Šebesta Jaromír, OSVČ

213. Šindelář David , Eurostage Promotion, s.r.o.

214. Šindelář Jaroslav, Schindys Power Company s.r.o

215. Špilauer Luděk

216. Špilauer Luděk, ozvucovani.cz

217. Šplíchal Jan, grafik, OSVČ

218. Špringr Jan, Rigger

219. Štádlík Daniel, Tservis

220. Šulák Jiří, Shameless

221. Švanda Jan

222. Taupesh Vladomir, Fx creator s.r.o.

223. Točíková Kristýna, online marketing, JVS Group s.r.o.

224. Tranžiková Magda, produkce, OSVČ

225. Truc Dominik, Výprava filmu

226. Tulis Jakub, LED GEAR s.r.o.

227. Tůma Michal, zajisteniakci.cz

228. Turek Jan, SIGNAL GENERATOR

229. Václavínek Petr, VAC agency

230. Vajčner Dalibor, IIME Ltd.

231. Vajdička Ladislav, Brainzone, s.r.o.

232. Valový Martin, valovy.cz

233. Vaněk Vincent, OSVČ

234. Vaníček Radek, Radec

235. Vávra David , Apollo Productions s.r.o.

236. Večeřa Matěj , MV sound

237. Večeřa Michal, ADDICTS PUBLIC RELATIONS

238. Viktora Jan

239. Vítězslav Váňa, OSVČ

240. Vocetka Martin, R.V.M. a.s.

241. Volšická Jana, OSVČ, produkční

242. Vondra Jan, OSVČ

243. Vozáry Jan, mcFABRIKA

244. Vranovsky Karel, Video technik

245. Vrublová Hana, Organizátor vinařských festivalů, Navínko s.r.o.

246. Walczysko Petr, W-AUDIO s.r.o.

247. Wiseheart Chris , Prague Transport, OSVČ

248. Zahradníková Vladimíra, JV Classics

249. Zajícová Lenka, grafik, OSVČ

250. Zaoral Adam, OSVČ

251. Zaorálek David, Spectrum Brands s.r.o.

252. Zevl Jiří , Funtastic agency

253. Žáček Michal, AGENTURA VELRYBA s.r.o.

254. Židlíková Regina, účetní, JVS Group s.r.o.

255. Jaroslav Mottl, Mottygo s.r.o 

256. Mimochodková Anna, OSVČ

257. Frola Martin, FroPa spol s r.o.

258. Pavel Michal, Kalendař Liberecka spoil.s.r.o

259. Hogan Jana

260. Jirásková Jitka

261. Hort Jiří, Party1Design

262. Vítězslav BROŽ, BMM Art s.r.o.

263. Elena Michajlová, Mix3Graf s.r.o.

264. Michal Nemec, DJ Ramel

265. Libor Matejčik, Motorband

266. Keely MyersGlobal, Touring Office

267. Navratil Eduard, EDWARD

268. Fedja Nanič, Parta production s.r.o.

269. Tureček Petr, manažer

270. Tomáš Vavra, OSVČ

271. Radka Kovaříková

272. Nováková Hana

Pro více informací kontaktujte info@appok.cz

bottom of page