top of page

Členem APPOK se může stát fyzická i právnická osoba, od producentů a promotérů, technických profesí až ke kreativcům a samostatným umělcům pracujících v kultuře jako OSVČ, DPP a DPD.

 

Všichni členové APPOK mají rovný přístup k informacím o probíhajících jednáních.

Pro všechny členy APPOK se pokusíme vyjednat co nejlepší podmínky, podporu a kompenzace.

Jednotný postup nám pomůže dosáhnout co nejlepšího výsledku.

 

Děkujeme za Vaši důvěru!

Dejte OK kultuře!

ZAKLÁDAJÍCÍ ČLENOVÉ

viliam2.jpg

Viliam Ďuriš je CEO společnosti JVS Group, která letos oslavila 20 let na českém trhu.

 

Mimo Českou republiku má agentura pobočky na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku, kde pořádá koncerty světových hvězd jako je Ennio Morricone, José Carreras, Hans Zimmer, Mireille Mathieu, Paul Anka, Ringo Starr a mnoho dalších.

 

JVS GROUP pořádá také naučné světové výstavy, které navštívily stovky tisíc návštěvníků. Mezi ně se řadí výstavy jako Titanic, Tutanchamon, Mumie Světa, Poklad Inků nebo Gateway to Space. Téma kosmonautiky Viliama Ďuriše inspirovalo natolik, že se pustil do produkce vlastní výstavy mapující historii, současnost i budoucnost letů do vesmíru – Cosmos Discovery, čím si splnil svůj chlapecký sen. Po třech letech práce se mu podařilo připravit velkolepou výstavu plnou originálních exponátů, které se vrátily z kosmu nebo dokonce přímo z Měsíce, a vytvořil tak zábavný a naučný prostor, který nemá ve světě obdoby. Tato výstava sklidila velký úspěch v mnoha zemích světa. V druhé polovině roku měla pokračovat ve Španělsku, Velké Británii a Francii. Cosmos Discovery je nyní na Výstaviště Praha Holešovice, kde nyní bohužel „spí“ a čeká na své znovuotevření.

„Cosmos Discovery je naše srdcová záležitost. Kosmický výzkum je něco, co vědu a mezinárodní spolupráci opravdu posouvá vpřed. Z našeho pohledu jsou cesty do vesmíru nejdůležitější součástí moderních dějin lidstva. To je to, co chceme na této výstavě zprostředkovat všem návštěvníkům,“ říká o výstavě Viliam Ďuriš.

APPOK_INSTA_1080x1080 (2).jpg

Janis Sidovský je přední český producent a PR manažer působící v oblasti kultury již 27 let.

 

Spektrum jeho činností zahrnuje jak populární hudbu, kde získal 3 platinové desky, tak klasickou hudbu, kde byla jeho tvář roky spojována s festivalem Prague Proms a především s Českým národním symfonickým orchestrem.

V hudebním divadle působil nejen jako PR manažer muzikálů Dracula, Bídníci nebo Mamma Mia, ale také jako producent pět let vyprodané Noci na Karlštejně, oceněné nominací na cenu Thálie.

"Organizaci, která by hájila zájmy producentů i všech, kteří v naší branži působí, postrádám řadu let. Asociaci APPOK potřebujeme nejen v této krizové situaci, ale také v příštích době, která bude rozhodně jiná, než jsme byli dosud zvyklí.

Můžu mluvit za hudební divadlo, které netvoří jen herci, ale také produkční, kostýmerky, maskérky, hudebníci, tanečníci a další nepostradatelní profesionálové, pro které je kumšt jejich životem.” - Janis Sidovský

jana_268___oo6.jpg

Jana Heřmánková pracuje s nadšením sobě vlastním v hudebním průmyslu přes dvacet let.

 

Začala jako ředitelka klubu Roxy, poté byla booking managerkou v agentuře D Smack U promotion a dělala i produkci koncertům a festivalům. Před deseti lety začala úzce spolupracovat s firmou T Servis, kde je nyní čtvrtým rokem jednatelkou a výkonnou ředitelkou.

 

Společnost T SERVIS již 27 let poskytuje služby v oblasti pronájmu techniky pro zabezpečení akcí. Portfolio klientů má opravdu široké, a to od malých prezentací, konferencí, korporátních a společenských akcí, přes natáčení reklam, TV pořadů, seriálů, koncertů a festivalů, až po velká turné českých a světových kapel. T Servis disponuje špičkovou technikou od renomovaných firem a má kvalifikovaný tým odborníků. Díky tomu patří na špičku ve svém oboru nejen v ČR, ale také v celoevropském měřítku.

 

„V asociaci APPOK jsme se sešli proto, abychom ukázali, že i kultura v nemalé míře podporuje naší ekonomiku, že je zde mnoho prosperujících firem pracujících bez státních dotací. Kultura je důležitou hodnotou pro život a v této době je potřeba ji zachovat o to víc. A právě uvolnění kulturních akcí může pomoci celkově neutěšené ekonomické a sociální situaci. Chceme se podílet na vytvoření podmínek pro znovuobnovení kulturních akcí.“ - Jana Heřmánková

romana_2.jpg

Romana Jedličková se věnuje kultuře přes 12 let.

 

Během studia v Brně začala se vzdělávacími, kulturními a sportovními akcemi. Na vysoké škole pracovala pro společnost Red Bull jako Student Brand Manager, kdy jako „šedá eminence“ kampusů pořádala nespočet vlastních i globálních projektů.

 

V této době se začala propojovat její vášeň pro hudbu a kulturu s event marketingem, na který se následně zaměřila. Spolupodílela se například na Red Bull Music Academy nebo na projektu k hledání mladých umělců – Red Bull Base Camp v Praze a Bratislavě. Po škole nastoupila do společnosti Philip Morris, kde se věnovala aktivaci mezinárodních značek na českých a slovenských festivalech. Jejím snem však bylo vytvářet kulturní prostředí přímo bez podpory nadnárodních značek. Proto začala spolupracovat s českými producenty na marketingových strategiích pro výstavy a koncerty zahraničních interpretů. V současné době se věnuje i talent bookingu. Mimo jiné také podporuje nové tváře na české hudební scéně, přes které se dostala i k produkci a režii videoklipů.

„Kulturní akce, jak na poli marketingu, tak produkce mě provázejí celý můj život. Proto vím, jaká dřina se za nimi skrývá, aby vše hladce dopadlo. Satisfakce, která přichází ze strany fanoušků po uskutečněné akci je motor, který nás žene dopředu. Bohužel přímé emoce fanoušků teď z kulturního světa vymizely, proto jsem se rozhodla, že nebudu jen přihlížet a přidám ruku k dílu v asociaci APPOK.“ - Romana Jedličková

PRACOVNÍ SKUPINA

Z našich členů a právních zástupců vzniká Pracovní skupina, která zpracovává podněty k jednání s vládou. Pokud se chcete stát aktivními členy, informujte nás o tom ve formulář v záložce - přidejte se k nám.

 1. Viliam Ďuriš – CEO, JVS Group s.r.o.

 2. Janis Sidovský – CEO, Celebrity management s.r.o.

 3. Jana Heřmánková – CEO, T SERVIS s.r.o.

 4. Romana Jedličková – Marketing v kultuře, OSVČ

 5. Lucie Nouzová – Marketing and New Developement, JVS Group s.r.o.

 6. David Urban – CEO, D Smack U Promotion s.r.o.

 7. Matěj Štěpán – CEO  Shameless, s.r.o a Sinch, s.r.o.

 8. Martin Beck, CEO BSB Professional service s.r.o

 9. Robert Schaffer – Generální ředitel Bestsport a O2 arena

 10. Cyril Hořánek – technická produkce / poradce

 11. Petr Suchánek – Produkce v kultuře, OSVČ / koordinátor ticketing

 12. Květa Havelková - tisková mluvčí, JVS Group s.r.o.

 

  Ostatní členové pracovní skupiny budou zveřejněni již brzy.

urban_012.jpg

David Urban patří mezi veterány branže v České republice.

Začínal v roce 1993 jako DJ v klubu Bunkr a na Rádiu 1. V té době pořádal i první koncerty a založil D Smack U Promotion. Stál za festivaly Jelení Příkop na Pražském hradě v roce 1998, či potom Go Planet Roxy v Táboře a mnoha dalšími. V letech 1998 až 2005 organizoval koncerty v klubu Roxy. Během 27 let činnosti přivezl do Prahy významné umělce jako Franz Ferdinand, Marilyn Manson, Parov Stelar, George Ezra, The xx, Pixies, QOTSA, Interpol, Hurts, Faithless či Underworld.

 

Od samého počátku v roce 2010 se podílí na dramaturgii slovenského festivalu Grape. V současné době jsou domovskou scénou pro jeho klubové koncerty Lucerna Music Bar, klub Futurum a Café V lese.

urban_01.jpg

Matěj Štěpán přes deset let působí v oblasti lidských zdrojů pro segment kultury, během kterých došel od brigády bedňáka při škole až k vybudování crewingové firmy, která je nyní největší svého druhu na českém trhu.

 

Hlavní činností Shameless s.r.o. je organizace a poskytování technických pracovníků pro kulturní akce, kteří se jen v minulém roce podíleli na více jak 2500 akcích. Společnost mimo jiné kompletně zajistila technický personál a produkční support pro koncerty Eda Sheerana, který se návštěvností zařadily mezi ty vůbec největší v historii České republiky. Vedle řízení společnosti se věnuje řadě dalších činností v rámci technické přípravy a odbavení kulturních akcí, jako je produkce či stagemanagement. Sesterská společnost Sinch, s.r.o. vyvíjí personální aplikaci, která umožňuje komplexní organizaci pracovníků a správu objednávek. Know how získané z řízení lidských zdrojů přenáší do software na jejich správu.

beck_2.jpg

Martin Beck je v oblasti kultury a sportu od roku 1998 kdy se svými partnery založili společnost zabývajici se bezpečností na akcích.  Věnuje se plánování a nastavovaní bezpečnosti na kulturních a sportovních akcích.

V posledni době se věnuje “venue safety” prošel několika kurzy  v Anglii např.  Level 5 Diploma Crowd Science and Risk Analysis, Psychology of Crowd Safety Management by John Drury University of Sussex, Event Control Room Operator, nadále hledá příležitosti se učit nové věci ohledně bezpečnosti a zdraví jak navštěvníků a učinkujících tak pořadatelů na akcich.

 

BSB Professional service s.r.o. je jedna z nejstálejších bezpečnostních agentur v ČR zabývající se převážně Event Safety, od roku 1998 spolupracovala na všech velkých kulturních a sportovních akcí. Klienti: Red Bull, Live Nation, Škodovka, Nike, Pragokoncert, atd...

Akce: Edd Sheeran, Rolling Stones, Lucie Tour 2019, Machac, 17.Listopad, atd...

shaffer2.jpg

Robert Schaffer je od roku 2011 generální ředitel a předseda představenstva společnosti Bestsport, a.s., která vlastní a provozuje O2 arenu a O2 universum. 

 

O2 arena je s kapacitou přesahující 20 tisíc lidí jednou z nejmodernějších arén v Evropě. V roce 2019 oslavila 15 let své existence a desetimiliontého návštěvníka. Průměrně se v libeňské hale koná 100 akcí ročně. 

O2 universum, multifunkční kongresové a kulturní centrum přímo propojené s O2 arenou, je ve srovnání s prestižními multifunkčními komplexy po celém světě unikátní. Disponuje 21 sály a celkovou kapacitou 10 000 návštěvníků. Za první tři měsíce od otevření navštívilo O2 universum téměř 53 000 diváků.

Kromě pronájmu obou objektů je rostoucí činností společnosti Bestsport, a.s. i pořadatelská a spolupořadatelská činnost. V roce 2019 uspořádala společnost přes tři desítky akcí. Bestsport zároveň provozuje přilehlý parkovací dům.

ČLENOVÉ / VEŘEJNÍ PODPOROVATELÉ

Seznam aktivních členů a podporovatelů od nichž jsme obdrželi souhlas ke zveřejnění v této sekci na webu appok.cz. Pokud se chcete stát členem / veřejným podporovatelem, přidejte se k nám - zde.

PRÁVNICKÉ OSOBY

1.Asociace hudebního průmyslu

2.3K Production s.r.o

3.ADDICTS PUBLIC RELATIONS

4.Affaireum

5.Agency & Production s.r.o.

6.Agentura AZmusic

7.Agentura MM Praha

8.Agentura Vlny

9.Akce na klíč.com

10.Akustika - Polák

11.Albatross Golf Resort

12.Apollo Productions s.r.o.

13.Aqualand Moravia

14.Aquapalace Praha

15.ARTFOR production,s.r.o

16.Audioblue

17.Audiorent

18.B08 event,s.r.o.

19.Backstage Agency

20.Bajkazyl Brno / Bludný kámen

21.Best Sport Arena

22.BM Security

23.BMM Art s.r.o.

24.Bohemian Taboo s.r.o.

25.Brainzone, s.r.o.

26.BSB PROFESSIONAL SERVICE s.r.o.

27.Bud tagehands

28.Butterfly-Aid

29.BVV – Výstaviště Brno

30.Capricorn Promotion s.r.o.

31.CarWars

32.Celebrity Management

33.Centrum pro otevřenou kulturu

34.CEO, SETRES, s.r.o.

35.CJA-Camp Josef Agency

36.Colosseum Tickets

37.Company Group, a.s.

38.Crewce s.r.o.

39.Cross Audio Production s.r.o.

40.CS live s.r.o.

41.Cyber Lighting s.r.o.

42.Czech entertainment agency, sr.o.

43.Czechoslovak Models

44.D.F.C. Fashion Club

45.David Klimša Production s.r.o.

46.Děti na hrad

47.Divadlo Nymburk s.r.o.

48.Divadlo Tramtarie, z.ú.

49.DK Lighting Effects

50.Double-Check Agency

51.Dream PRO

52.Důfa Lighting

53.EDWARD

54.Eurostage Promotion, s.r.o.

55.Eventlab, s.r.o.

56.EVENTSUPPORT s.r.o.

57.F.O.H. s.r.o.

58.FESTAS

59.Festivity Services s.r.o.

60.Fiesta Flamenca

61.FIHA

62.Flame In Stars, s.r.o.

63.Fluffwheels s.r.o.

64.Fors Entertainment

65.Forum Art s.r.o.

66.Fox pro agency s.r.o.

67.FroPa spol s.r.o.

68.Funtastic agency

69.G.S. Production Services s.r.o.

70.Gity

71.Gizzy Music Agency

72.Global Touring Office

73.Gong Ostrava

74.GoOut

75.Hala Vodová

76.HCORE production

77.Hedgehog s.r.o.

78.Herminapress s.r.o.

79.Hofa guard s.r.o.

80.HT Barriers s.r.o

81.Hudební divadlo Karlín

82.Charmenko CZ / Charm Music

83.IIME Ltd.

84.Jackie Pro

85.JS Production CDS

86.Junesta s.r.o.

87.JV Classics

88.JVS Group s.r.o.

89.Kalendař Liberecka spoil.s.r.o

90.KONFES kongresová technika s.r.o.

91.Kongresové centrum Praha

92.KOUBIK.CZ

93.Kulturní Gang Březnice

94.Kus plus z.s.

95.LED GEAR s.r.o.

96.Ledgear s.r.o

97.Live Nation

98.LiveMusicServis

99.LS Audio

100.LS Audio

101.LUPALIGHT s.r.o.

102.ma.cz

103.Marketing Architects

104.Máša agency s.r.o.

105.Mayapur production

106.mcFABRIKA

107.MĚŠŤANSKÁ BESEDA PLZEŇ s.r.o.

108.Metronom Festival

109.Mix3Graf s.r.o.

110.mm music s.r.o.

111.Mobilní Casino s.r.o.

112.Motorband

113.Mottygo s.r.o

114.Music aréna Nový Obzor Most

115.MV sound

116.Navínko s.r.o.

117.nedori s.r.o.

118.Nomads of Prague s.r.o.

119.Občanská plovárna

120.OnlySollo s.r.o.

121.Original Vintage Orchestra

122.OTESOUND s.r.o.

123.ozvucovani.cz

124.Parta production s.r.o.

125.Party1design.cz

126.PPMP s.r.o

127.Prague Transport

128.Pro-sound.cz

129.PROFI RENTAL Realizace s.r.o.

130.Prokoncert agency s.r.o.

131.Promotech CZ s.r.o.

132.Pshsound

133.PVA Letňany

134.PWD media service

135.PZO servis, s.r.o.

136.R.V.M. a.s.

137.Radec

138.Radim Benny Hill

139.REMAK agency, REMAK audio

140.ROCKISNOTDEAD s.r.o.

141.Rockweb agency - Kros, spol. s.r.o.

142.ROXY Prague

143.Rozára FEST

144.Run The Stage crew&production

145.Semmel Concerts Entertainment GmbH

146.SETRES s.r.o.

147.Shameless s.r.o.

148.Schindys Power Company s.r.o

149.SIGNAL GENERATOR

150.SinclairGaunt Productions

151.Sing a song

152.Sinch

153.SMS Group s.r.o.

154.SMS Group s.r.o.

155.Sono Brno

156.Sound Event s.r.o.

157.SOUND44

158.SoundControl s.r.o.

159.Spectrum Brands s.r.o.

160.SPV net - Future music

161.Stage Master

162.Startproduction s.r.o.

163.Studio Kokos, z. s.

164.Supergram s.r.o

165.Svaz ledního hokeje

166.Šimmi ag, a.s.

167.Šuba Duba Band

168.T Servis

169.The Roosters s.r.o.

170.THTmusic.cz

171.Ticket365 s.r.o

172.Ticketlive Pro, s.r.o.

173.Ticketmaster Česká republika, a.s.

174.Ticketportal

175.Ticketstream s.r.o.

176.Tomáš Křivda, Česká republika, a.s.

177.Tonstudio Rajchman

178.Top Party Stany s.r.o.

179.UM Production s.r.o.

180.Umělecká agentura DIRAMI

181.Umělecký šéf Divadla Pluto - Plzeň, OSVČ

182.Unijazz Boskovice

183.Valovy.cz

184.Vovesenej

185.Výstaviště Praha Holešovice

186.W-AUDIO s.r.o.

187.WORLD ON ICE s.r.o.

188.Zajisteniakci.cz

189.Zvuk Rozmarin

FYZICKÉ OSOBY

1.Ackermann Petr, OSVČ

2.Adeeva Anastasia, Forum Art s.r.o.

3.Amrich Radovan, OSVČ

4.Bán Patrik, T SERVIS

5.Barták Tomáš, Audioblue

6.Bartoš Tomáš, Fox pro agency s.r.o.

7.Bartošová Míla, účetní, JVS Group s.r.o.

8.Bártová Nela, Bajkazyl Brno / Bludný kámen

9.Basta Jiří

10.Bašta Jan, THTmusic.cz

11.Bc. Zajíček Jakub, OSVČ

12.Beck Martin, BSB PROFESSIONAL SERVICE sro

13.Beneš Daniel, technik, OSVČ

14.Beneš Martin, Crewce s.r.o.

15.Bezušek Karel, Startproduction s.r.o.

16.Bláha Jiří, Umělecký šéf Divadla Pluto - Plzeň, OSVČ

17.Blažková Michaela , Jednatelka, Eventlab, s.r.o.

18.Bolfík Jaroslav, CJA-Camp Josef Agency

19.Brabec Vojtěch, Technik OSVČ

20.Braun Pavel, CS live s.r.o.

21.Briešťanský Benjamin, OSVČ

22.Břeň Martin, BM Security

23.Butovič Igor, BUTON s.r.o

24.Bystřický Jakub, technik

25.Cuper Izzy Michal, Sound Event s.r.o.

26.Černá Michaela, grafik, OSVČ

27.Černý Michal, OSVČ

28.Červenka Lukáš,

29.Dobiášová Ilona, ROCKISNOTDEAD s.r.o.

30.Doležel Dominik, Shameless

31.Doležel Jakub, Vovesenej

32.Donné Tomáš, CEO, SETRES, s.r.o.

33.Duda Tomáš, Pro-sound.cz

34.Dufek Adam, Důfa Lighting

35.Džugan Michal, Audiorent

36.Eichler Pavel, nedori s. r. o.

37.Ekart Radim , Festivity Services s.r.o.

38.Elena Michajlová, Mix3Graf s.r.o.

39.Fáček Jan, Hofa guard s.r.o.

40.Fáček Jan, HT Barriers s.r.o

41.Fádler Dušan, D.F.C. Fashion Club, OSVČ

42.Fedja Nanič, Parta production s.r.o.

43.Filko Marcel, ma.cz

44.Fischer Jan, OSVČ, videotechnik

45.Fišerová Milada, produkce, OSVČ

46.Flasza Daniel, Run The Stage crew&production

47.Frait Robert

48.Franz Jakub, OSVČ

49.Friedrich Jakub, T SERVIS

50.Frola Martin, FroPa spol s r.o.

51.Frola Martin, FroPa spol s.r.o.

52.Gebr Michal, Osvětlovač, technik, OSVČ

53.Girsova Eva , PROFI RENTAL Realizace s.r.o.

54.Grepl Tomáš

55.Grigorij Orljanski Mgr., Gizzy Music Agency

56.Hamouz Filip, OSVČ Osvětlovač, zvukař

57.Havelková Květa, tisková mluvčí, OSVČ

58.Hegenbarth Michal

59.Hegenbarth Petr, LiveMusicServis

60.Henys Radek, Zvukař

61.Herman Jiří, Herminapress, s.r.o.

62.Hill Radim, Radim Benny Hill

63.Hocek Jan, Unijazz Boskovice

64.Hogan Jana

65.Horák Lukáš

66.Horecký Jaroslav, Centrum pro otevřenou kulturu

67.Hort Jiří, Party1Design

68.Horyna Ivo, zvukař, technik, OSVČ

69.Hrdina Vojtěch, Zvukař, OSVČ

70.Hruška Jan, Stratex communication

71.Ing. Čech Pavel, SMS Group s.r.o.

72.Ing. Černík Kamil, Technická produkce, OSVČ

73.Ing. Matěj Weinert, Company Group, a.s.

74.Ing. Roman Šašinka, OSVČ

75.Jáchim Ivan, MĚŠŤANSKÁ BESEDA PLZEŇ s.r.o.

76.Jana Volšická, OSVČ, produkční

77.Jandáč Daniel, Rozára FEST

78.Jaroslav Mottl, Mottygo s.r.o 

79.Jelinek Jiří

80.Jeřábek Martin, Hudební produkce

81.Ježek Radek, Hedgehog s.r.o.

82.Jirásková Jitka

83.Jirgl Karel Dis., Šuba Duba Band

84.Jurčík Zdeněk

85.Juriš Vladan, OSVČ, Storm Club

86.Jyrkinen Juki Martin, Techno.cz, novinář

87.Kadlec Tomáš, fluffwheels s.r.o.

88.Kantor David, Máša agency s.r.o.

89.Kapek Martin, Hudebník a promoter

90.Karas Marek, Tservis

91.Kasal Arnošt, EVENTSUPPORT s.r.o.

92.Kasalík Pavel, 3K Production s.r.o.

93.Keely MyersGlobal, Touring Office

94.Klanica Jaromir, Mobilní Casino s.r.o.

95.Klimša David, David Klimša Production s.r.o.

96.Klučina Petr, technická produkce, OSVČ

97.Kodeda Pavel , OSVČ

98.Kolínský Mario, Student, OSVČ

99.Konečný Milan

100.Kostelecký Marek, OSVČ

101.Kostřiba Lukáš, Valovy.cz, Mayapur production

102.Kotyza Pavel, KOTYZA | Design & Sound

103.Kouba Luděk, Bud tagehands

104.Koubík Viktor, KOUBIK.CZ

105.Kovačová Daniela, asistentka ředitele, JVS Group s.r.o.

106.Kozub Libor, REMAK agency, REMAK audio

107.Krátký Martin, CarWars

108.Kratochvíl Petr, Zvukař, OSVČ

109.Kraus Michal, grafik, OSVČ

110.Kraus Michal, Poslední slušná generace, zájmový spolek

111.Kravčenko Tatiana, OSVČ

112.Kroutil Petr, Original Vintage Orchestra

113.Kříž Jaroslav , Kus plus z.s.

114.Kříž Jaroslav, Divadlo Nymburk s.r.o.

115.Kříž Stanislav , Cross Audio Production s.r.o.

116.Kšír Dušan, DK Lighting Effects

117.Kubáň Josef, zvukař, osvětlovač

118.Kukla Petr, Junesta s.r.o.

119.Kupský Zdeněk, Agentura AZmusic

120.Kurc David, OTESOUND s.r.o.

121.Kurtev Ivan, Supergram s.r.o

122.Kyněra Josef, SOUND44

123.Laca Jan, The Roosters s.r.o.

124.Lauman Lukáš, Backstage Agency

125.Lecko David

126.Lecoconnier Alena, Skola zpevu Sing a song

127.Lecoconnier Alena, Škola zpěvu - Sing a song

128.Lédlová Věra, Účetní, OSVČ

129.Leszek Sajdok, LS Audio

130.Lexová Lenka, UM Production s.r.o.

131.Libor Matejčik, Motorband

132.Lipavský Vojtěch

133.Loučka Harman

134.Lukas Petr, OSVČ

135.Lupač Jiří, Stage Master

136.Luxík Karel, Promotech CZ s.r.o.

137.Macela Marek, Top Party Stany s.r.o.

138.Machoň Lubomír, Dream PRO

139.Machová Martina, Charmenko Czechia

140.Maizner Denis, Ticketlive Pro, s.r.o.

141.Makovec Vladimír, Music aréna Nový Obzor Most

142.Málek Edvard, Paranoir spolek

143.Málek Martin, Tservis

144.Mantlik Jakub, OSVČ

145.Mantlík Matěj, OSVČ, Rockweb agency - Kros, spol. s.r.o.

146.Martin Dvořák, T Servis

147.Martincová Karol, Fiesta Flamenca

148.Mastník Viktor, Ticketstream s.r.o.

149.Mašík Radek, Máša agency s.r.o.

150.Matějka Tomáš, Produkční - OSVČ

151.Mauer Petr, Pódiový technik OSVČ

152.Med Ondřej, SoundControl s.r.o.

153.Meier Rostislav, Ticket365 s.r.o, OSVČ

154.Mertl David, Tservis

155.Michal Martin, Agentura MM Praha

156.Michal Nemec, DJ Ramel

157.Mikez Pavel, Šimmi ag, a.s.

158.Mimochodková Anna, OSVČ

159.Morávek Jan, Zvukař

160.Mračna Roman, Osvětlovač, Těšínské divadlo

161.Muráriková Lenka , Freelance, Charmenko CZ/Charm Music

162.Nagy Alexandr, PZO servis, s.r.o.

163.Navratil Eduard, EDWARD

164.Nebohac Jonas, technik, OSVČ

165.Němeček Vít, Prokoncert agency s.r.o.

166.Němečková Petra, Divadlo Tramtarie, z.ú.

167.Nesvedová Dagmar, Kulturní Gang Březnice

168.Novák Ondřej, Nomads of Prague s.r.o.

169.Nováková Hana

170.Novotný David

171.Obdržálek Filip, OSVČ -Produkce

172.Obrová Sabina, Zvukový technik, produkce, OSVČ

173.Ondřej Pořický

174.Oubrecht Tomáš, Shameless

175.Pánková Gabriela, Kapela Wohnout - management

176.Patera Zdeněk, OSVČ

177.Patzenhauer Lukas, LUPALIGHT s.r.o.

178.Pavel Michal, Kalendař Liberecka spoil.s.r.o

179.Pecka Dominik, Front of house sound-engineer

180.Pečenka Šimon, Produkce, umělec

181.Pedre Erik, Shameless,T-Servis

182.Pejša Tomáš, HCORE production

183.Pém Jaroslav,

184.Petrš Tomáš, Flame In Stars, s.r.o.

185.Pick Jiří, KONFES kongresová technika s.r.o.

186.Pick Tomáš, OSVČ

187.Pikola Patrik, Akce na klíč.com

188.Pištělák Roman, OSVČ

189.Polák Roman, Akustika - Polák

190.Porkert Roman, G.S. Production Services s.r.o.

191.Přibyl Jan, Osvětlovač, OSVČ

192.Rácz Filip, FIHA

193.Radek David

194.Radka Kovaříková

195.Rais Mirek, Umělecká agentura DIRAMI

196.Rajchman Filip, Tonstudio Rajchman

197.Rajchman Jaromír, TONSTUDIO Jaromír Rajchman

198.Rejzek Michal

199.Rejzek Michal, Bohemian Taboo s.r.o.

200.Rolčík Michal, OSVČ, Producent / produkční

201.Rozmarin Tomáš, Zvuk Rozmarin

202.Řezníček Kamil , F.O.H. s.r.o.

203.Říha Lukáš , Ledgear s.r.o

204.Sajbot Pavel, Děti na hrad

205.Sajdok Lesuek, LS Audio

206.Schernstein Alena, Studio Kokos, z.s.

207.Schernstein Robert, B08 event,s.r.o.

208.Schillerová Marie, Mediální a produkční agentura

209.Schiszman Petr, Pshsound - Zvukař

210.Schroth Robert

211.Sidovský Janis, Celebrity Management

212.Skribuckij Alexandr

213.Sládek Roman, OSVČ

214.Slánská Markéta, Butterfly-Aid

215.Slávek Maděra

216.Sluková Karla, OSVČ

217.Sodomová Daniela, Producentka představení Meda, Letní scéna Musea Kampa

218.Solovjev Svjatoslav, OnlySollo s.r.o.

219.Strnad Josef, JS Production CDS

220.Strouhal Pavel, SinclairGaunt Productions

221.Struska Matěj, OSVČ

222.Sudík Tomáš

223.Suchan Vladimír, agentura Vlny

224.Suchánek Petr, produkce, OSVČ

225.Suchochleb Štěpán , Capricorn Promotion s.r.o.

226.Svoboda Jan, Promotér, Jackie Pro

227.Šebesta Jaromír, OSVČ

228.Šindelář David , Eurostage Promotion, s.r.o.

229.Šindelář Jaroslav, Schindys Power Company s.r.o

230.Špilauer Luděk

231.Špilauer Luděk, ozvucovani.cz

232.Šplíchal Jan, grafik, OSVČ

233.Špringr Jan, Rigger

234.Štádlík Daniel, Tservis

235.Šulák Jiří, Shameless

236.Švanda Jan

237.Taupesh Vladomir, Fx creator s.r.o.

238.Točíková Kristýna, online marketing, JVS Group s.r.o.

239.Tomáš Vavra, OSVČ

240.Tranžiková Magda, produkce, OSVČ

241.Truc Dominik, Výprava filmu

242.Tulis Jakub, LED GEAR s.r.o.

243.Tůma Michal, zajisteniakci.cz

244.Tureček Petr, manažer

245.Turek Jan, SIGNAL GENERATOR

246.Václavínek Petr, VAC agency

247.Vajčner Dalibor, IIME Ltd.

248.Vajdička Ladislav, Brainzone, s.r.o.

249.Valový Martin, valovy.cz

250.Vaněk Vincent, OSVČ

251.Vaníček Radek, Radec

252.Vávra David , Apollo Productions s.r.o.

253.Večeřa Matěj , MV sound

254.Večeřa Michal, ADDICTS PUBLIC RELATIONS

255.Viktora Jan

256.Vítězslav BROŽ, BMM Art s.r.o.

257.Vítězslav Váňa, OSVČ

258.Vocetka Martin, R.V.M. a.s.

259.Volšická Jana, OSVČ, produkční

260.Vondra Jan, OSVČ

261.Vozáry Jan, mcFABRIKA

262.Vranovsky Karel, Video technik

263.Vrublová Hana, Organizátor vinařských festivalů, Navínko s.r.o.

264.Walczysko Petr, W-AUDIO s.r.o.

265.Wiseheart Chris , Prague Transport, OSVČ

266.Zahradníková Vladimíra, JV Classics

267.Zajícová Lenka, grafik, OSVČ

268.Zaoral Adam, OSVČ

269.Zaorálek David, Spectrum Brands s.r.o.

270.Zevl Jiří , Funtastic agency

271.Žáček Michal, AGENTURA VELRYBA s.r.o.

272.Židlíková Regina, účetní, JVS Group s.r.o.

Pro více informací kontaktujte info@appok.cz

bottom of page